Рождение нового клуба -Ротари Клуб Одесса Интернешнл

2 листопада 2019 року в готелі "Лондонський" відбулось святкове засідання ротарійців. Приводом для святкування стало народження нового Ротарі Клубу - Сателітного РК Одеса Інтернешнл. Клубом спонсором новотвореного Клубу виступив РК Одеса. Розпочалось зібрання із вступного привітального слова Губернатора Дистрику 2232 - Миколи Стеблянко, який розповів історію започаткування Клубу та урочисто вручив Чартерну грамоту Сателітного Клубу Президенту - Ервену Яру. Після чого члени РК Одеса вручили членам новоствореного Клубу чартерні значки. Евен Яр ознайомив всіх запрошених гостей з членами свого Клубу та продемонстрував проекти, які вони вже готові втілювати в життя керуючись ротарійськими принципами. Сателітний РК Одеса Інтернешнл наразі налічує в своєму складі 8 осіб, які є як громадянами інших країн так і одеситами, які можуть спілкуватись іноземними мовами. Вітаємо та бажаємо новонародженому Клубу подальшого розвитку для досягнення статусу повноцінного Ротарі Клубу, успішних проектів та натхнення!